BeneXere 13V - Drėkinamasis veido kremas su hialuronu ir retinoliu 13V, 50 ml

36,00 EUR

Veikliosios medžiagos: hialurono rūgštis, vitaminas A (retinolis), avokadų aliejus, UV filtras.

Kremas stipriai drėkina veido odą, atstato natūralų odos drėgmės balansą, padeda išlaikyti odos elastingumą. Hialurono rūgštis stipriai drėkina odą ir atstato jos struktūrą iš vidaus. Vitaminas A (retinolis) efektyviai maitina ir ramina, turi antibakterinį ir senėjimą stabdantį poveikį. Šis vitaminas yra būtinas veido odai, nes esant vitamino A trūkumui atsiranda odos sausumas, ji trūkinėja, greičiau formuojasi raukšlės. Avokadų aliejus, turtingas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, puikiai maitina ir drėkina odą.

Apie BeneXere veido priemonių liniją

BeneXere siūlo pilnas profesionalių priemonių kosmetologams linijas, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius. Aukštos kokybės produktai naudojami salonuose turi mažesnių talpų atitikmenis, kurias naudodami klientai gali palaikyti kosmetologo pasiektus rezultatus.

BeneXere veido priemonių linijoje naudojamos tik tos veikliosios medžiagos, kurių efektyvumas įrodytas ne tik laboratorinių tyrimų metu, bet ir realiose situacijose. Visos veido priemonės yra malonios, švelnios tekstūros, kuri greitai įsigeria į odą. Kvapai neerzina, o atpalaiduoja, nuramina.

Profesionali veido kosmetika naudojama grožio salonuose. Taip pat prekiaujame didesnėmis pakuotėmis – drėkinamasis veido kremas 12V, 250 ml;Lengvais masažiniais judesiais paskirstykite kremą, palaukite kol visiškai įsigers. Naudoti ryte ant švarios veido odos.

Talpa: 50 ml;

Kilmės šalis: Italija.

Kiekis

 

 

 

Drėkinamasis veido kremas retinoliu ir hialuronu atstato natūralų odos drėgmės balansą, padeda išlaikyti veido odos elastingumą.


16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: