• Išpardavimas!

Clearance Active Nail Solution skystis nuo nagų grybelio

35,00 EUR

Skystis nagų grybelio, onicholizės profilaktikai, atstato rankų bei pėdų odą sergant ekzema. Garantuoja puikius rezultatus nagų grybelio, rankų ir kojų egzemos gydyme.

Dėmesio: perkant 2 vnt. ir daugiau "Clearance Active Nail Solution" lašiukų - nemokamas pristatymas.

Kiekis

 

 

 

“Clearance Active Nail Solution” skystis nagų grybeliui ir plaštakų bei pėdų egzemai gydyti. Be nemalonaus gėdos jausmo nagų grybelis ir plaštakų bei pėdų egzema suteikia jų turėtojams daugelį kitų problemų. Nagų grybelis tai vienas iš labiausiai paplitusių pasaulyje infekcinių lėtinių susirgimų, kurį tenka gydyti vėl ir vėl.

Mes su pasididžiavimu pristatome unikalų preparatą “Clearance - Active Nail Solution”. Jis yra sukurtas iš aukščiausios kokybės komponentų, todėl užtikrina puikius gydymo rezultatus, taip pat patikimą nagų grybelio ir plaštakų bei pėdų egzemos profilaktiką.

“Clearance - Active Nail Solution” priemonės pagrindą sudaro unikali formulė, kurios sudėtyje sujungti kruopščiai atrinkti ir ilgą laiką testuoti eteriniai aliejai ir augaliniai ekstraktai. Sudėtyje esantys komponentai kovoja su įvairiomis nagų grybelio rūšimis ir padeda atstatyti grybelio pažeistus, ar kitaip traumuotus nagus. Preparato veikliosios medžiagos padeda atstatyti odos vientisumą esant audinių traumoms. “Active Nail Solution” skystis nuima uždegimą, neleidžia bakterijoms plėstis. Preparatas naudojamas pėdų kulnų suskilimams gydyti.

Preparatą paprasta naudoti, jis tinka visiems, nepaisant amžiaus ir sveikatos būklės, taip pat nėščiosioms ir maitinančiom mamoms, sergantiems cukralige žmonėms.

Naudojimo instrukcija:
- du kartus per dieną užlašinti ant nuvalytos nago plokštelės ir/arba ant odos. Esant būtinumui pakartoti. Jeigu nagas yra pažeistas grybelio, patariama patrumpinti jį dilde nors kartą per savaitę.

Panašūs produktai

Typi non habent claritatem insitam est usus legentis in iis qui facit eorum claritatem.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: