• Išpardavimas!

Benexere - Naktinis kremas brandžiai veido odai 30V, 50 ml

34,90 EUR

Naktinis kremas kovojantis su laiko sukeltomis odos problemomis.

Suteikia elastingumo, stabdo naujų raukšlelių atsiradimą.

Kiekis

 

 

 

Veikliosios medžiagos: vitaminas A (retinolis), vitaminas E (tokoferolis), vitaminas C, erškėtis.

Naktinis kremas suteikia veido odai elastingumo, stabdo raukšlių atsiradimą ir kovoja su amžiaus sukeliamomis veido odos problemomis.

Vitaminas A (retinolis) – efektyviai maitina ir ramina, turi antibakterinį ir senėjimą stabdantį poveikį. Šis vitaminas yra būtinas veido odai, nes esant vitamino A trūkumui atsiranda odos sausumas, ji trūkinėja, greičiau formuojasi raukšlės.

Vitaminas E (tokoferolis) – antioksidantas, kuris saugo ląstelių membranas, mažina laisvųjų radikalų žalą, atitolina ląstelių senėjimą.

Vitaminas C – suteikia odai lygumo ir stangrumo, pagerina odos tonusą, stiprina kapiliarus, yra stiprus antioksidantas, padedantis gynybinei organizmo sistemai kovoti su laisvaisiais radikalais.

Erškėtis – stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą ir padidina kolageno ir elastino kiekį odoje, oda tampa lygesnė ir tvirtesnė.

Apie BeneXere veido priemonių liniją

BeneXere siūlo pilnas profesionalių priemonių kosmetologams linijas, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius. Aukštos kokybės produktai naudojami salonuose turi mažesnių talpų atitikmenis, kurias naudodami klientai gali palaikyti kosmetologo pasiektus rezultatus.

BeneXere veido priemonių linijoje naudojamos tik tos veikliosios medžiagos, kurių efektyvumas įrodytas ne tik laboratorinių tyrimų metu, bet ir realiose situacijose. Visos veido priemonės yra malonios, švelnios tekstūros, kuri greitai įsigeria į odą. Kvapai neerzina, o atpalaiduoja, nuramina.

Kiekvieną vakarą reikiamą kiekį kremo švelniais masažiniais judesiais paskirstykite ant švarios veido odos.

Profesionali veido kosmetika naudojama grožio salonuose;

Talpa: 50 ml;

Kilmės šalis: Italija.


16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: