• Išpardavimas!

Benexere 23V - Kremas mišriai ir riebiai veido odai 23V, 250 ml

58,00 EUR

Antiseptinis kremas reguliuojantis sebumo išsiskyrimą.

Kiekis

 

 

 

Veikliosios medžiagos: vilkdalgių (iriso) ekstraktas, vitaminas F, mikroelementai, UV filtras.

Sebumo išsiskyrimą ir riebalinių liaukų veiklą reguliuojantis kremas mišriai ir riebiai veido odai. Vilkdalgio ekstraktas reguliuoja sebumo išsiskyrimą, turi antiseptinių, baktericidinių ir priešuždegiminių savybių. Vitaminas F stiprina odos apsauginį sluoksnį, minkština odą, palaiko jos drėgmę, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Mikroelementai maitina odą ir atstato odos ląstelių funkcijas.

Apie BeneXere veido priemonių liniją

BeneXere siūlo pilnas profesionalių priemonių kosmetologams linijas, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius. Aukštos kokybės produktai naudojami salonuose turi mažesnių talpų atitikmenis, kurias naudodami klientai gali palaikyti kosmetologo pasiektus rezultatus.

BeneXere veido priemonių linijoje naudojamos tik tos veikliosios medžiagos, kurių efektyvumas įrodytas ne tik laboratorinių tyrimų metu, bet ir realiose situacijose. Visos veido priemonės yra malonios, švelnios tekstūros, kuri greitai įsigeria į odą. Kvapai neerzina, o atpalaiduoja, nuramina.

Užsakymo informacija:

  • Pristatymo laikas: 12 d. d;
  • Mokėjimo būdai: mokėjimas elektronine bankininkyste; mokėjimas PayPal; mokėjimas grynaisiais parduotuvėje PROCO Savanorių pr. 277, Kaunas; mokėjimas grynaisiais kurjeriui;

Profesionali kosmetika naudojama grožio salonuose. Taip pat prekiaujame mažesnėmis pakuotėmis – kremas mišriai ir riebiai veido odai 24V, 50 ml; Lengvais sukamaisiais masažiniais judesiais tepkite ant veido, kaklo ir pečių odos. Palikite įsigerti.

Talpa: 250 ml;

Kilmės šalis: Italija.


16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: