BeneXere 12V - Drėkinamasis veido kremas su hialuronu ir retinoliu 12V, 250 ml

70,18 EUR

DĖMESIO: išsiuntimas kovo 13-14 dienomis.

Atstato natūralų odos drėgmės balansą, padeda išlaikyti odos elastingumą.

Kiekis

 

 

 

DĖMESIO: išsiuntimas kovo 13-14 dienomis.

Veikliosios medžiagos: hialurono rūgštis, vitaminas A (retinolis), avokadų aliejus, UV filtras.

Veido kremas stipriai drėkina odą, atstato natūralų odos drėgmės balansą, padeda išlaikyti odos elastingumą.

Hialurono rūgštis stipriai drėkina odą ir atstato jos struktūrą iš vidaus. Vitaminas A efektyviai maitina ir ramina, turi antibakterinį ir senėjimą stabdantį poveikį. Šis vitaminas yra būtinas veido odai, nes esant vitamino A trūkumui atsiranda odos sausumas, ji trūkinėja, greičiau formuojasi raukšlės. Avokadų aliejus, turtingas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, puikiai maitina ir drėkina odą.

Apie BeneXere veido priemonių liniją

BeneXere siūlo pilnas profesionalių priemonių kosmetologams linijas, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius. Aukštos kokybės produktai naudojami salonuose turi mažesnių talpų atitikmenis, kurias naudodami klientai gali palaikyti kosmetologo pasiektus rezultatus.

BeneXere veido priemonių linijoje naudojamos tik tos veikliosios medžiagos, kurių efektyvumas įrodytas ne tik laboratorinių tyrimų metu, bet ir realiose situacijose. Visos veido priemonės yra malonios, švelnios tekstūros, kuri greitai įsigeria į odą. Kvapai neerzina, o atpalaiduoja, nuramina.

Profesionali veido kosmetika naudojama grožio salonuose. Taip pat prekiaujame mažesnėmis pakuotėmis – drėkinamasis veido kremas 13V, 50 ml;

Talpa: 250 ml;

Kilmės šalis: Italija.


16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: