Benexere - Paakių gelis su kamieninėmis ląstelėmis ST6, 15 ml

36,00 EUR

Pajuskite šveicariško obuolio Uttwiler Spatlauber kamieninių ląstelių galią su šiuo BeneXere paakių kremu!

Kiekis

 

 

 

Veikliosios medžiagos: hialuronas, šveicariškų obuolių (Swiss Uttwiler Spatlauber) kamieninių ląstelių ekstraktas ir raudonųjų mirtų, ryžių aliejai.

Paakių gelis su kamieninėmis ląstelėmis stabdo raukšlelių formavimąsi ir priešlaikinį paakių odos senėjimą, stangrina ir jaunina paakių odą. Šveicariškų obuolių kamieninės ląstelės skatina odos ląstelių regeneraciją, atitolina paakių raukšlelių atsiradimą.

Raudonųjų mirtų aliejus intensyviai veikia prieš senėjimą, turi antioksidacinį poveikį. Hialuronas intensyviai drėkina odą ir atstato jos struktūrą iš vidaus, stimuliuojamas ląstelių aktyvumą, sumažina paakių paburkimus ir raukšleles. Ryžių aliejus turi daug natūralių antioksidantų, vitamino E, kovojančių su laisvaisiais radikalais, suteikia natūralią apsaugą nuo žalingų saulės spindulių ir užterštumo.

Apie BeneXere veido priemonių liniją su kamieninėmis ląstelėmis

BeneXere Staminal - produktai su kamieninėmis ląstelėmis turintys stiprų anti-age efektą. Priemonės kovoja siekdamos užkirsti kelią odos senėjimui ir raukšlelių susidarymui.

Veikliosios medžiagos naudojamos kartu su šveicariško obuolio Uttwiler Spatlauber kamieninėmis ląstelėmis dar labiau sustiprina priemonės poveikį. Oda yra energizuojama, skatinami ląstelių atsinaujinimo procesai. Sulėtėja raukšlelių susidarymas, oda atrodo elastinga, stangri ir jaunatviškai švyti.

Lengvais sukamaisiais masažiniais judesiais tepkite ant paakių odos ir palikite įsigerti.

Profesionali veido kosmetika naudojama grožio salonuose;

Talpa: 15 ml;

Kilmės šalis: Italija.


2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: